• Strona Biuletyn Infomacji Publicznej Miasta i Gminy Lipsko : www.lipsko.eu

Referat Finansowo-Księgowy

Referat finansowo - księgowy

Realizacja podatków i opłat, księgowość podatków lokalnych, księgowość budżetowa, opłaty skarbowe, podatki od środków transportowych, realizacja budżetu, wpłaty i wypłaty (kasa), wypłata podatku akcyzowego od paliwa rolniczego

  • Anna Woźniak, Skarbnik, Kierownik Referatu tel. (48) 37-84-124,email: skarbnik@lipsko.eu
  • Iwona Buza, z-ca Skarbnika, Z-ca Kierownika Referatu:tel. (48) 37-84-124; e-mail: iwona.buza@lipsko.eu
  • Beata Figura, inspektor ds płac, tel. (48) 37-84-130 ; e-mail: bfigura@lipsko.eu
  • Renata Sołtys, podinspektor, kasjer: tel. (48) 37-84-149
  • Halina Majewska, inspektor ds księgowości budżetowej, tel. (48) 37-84-125 ; e-mail: hmajewska@lipsko.eu
  • Teresa Wilk, inspektor ds wymiaru podatków i opłat lokalnych, tel. (48) 37-84-129 ; e-mail: twilk@lipsko.eu
  • Sylwia Wąsik, podinspektor ds. księgowości podatkowej, tel. (48) 37-84-128 ; e-mail: sylwia@lipsko.eu
  • Beata Kuna, inspektor ds księgowości podatkowej, tel. (48) 37-84-128 ; e-mail: beata.kuna@lipsko.eu
  • Agnieszka Kozdemba, inspektor ds księgowości budżetowej, tel. (48) 37-84-125 ; e-mail: agnieszka.kozdemba@lipsko.eu
  • Maria Kuczyńska, podinspektor ds płac, tel. (48) 37-84-138 ; e-mail: maria.kuczynska@lipsko.eu
  • Agnieszka Mordak, inspektor ds wymiaru podatków i opłat lokalnych, tel. (48) 37-84-129 ; e-mail: amordak@lipsko.eu
  • Jolanta Przybylska, inspektor ds księgowości budżetowej /oświata/, tel. (48) 37-84-138 w. 38 ; e-mail:jolanta.przybylska@lipsko.eu
 

Opublikowane przez: Administrator BIP | Data wprowadzenia: 2016-01-15 08:03:18 | Data modyfikacji: 2018-01-29 13:15:51.
Data wprowadzenia: 2016-01-15 08:03:18
Data modyfikacji: 2018-01-29 13:15:51
Opublikowane przez: Administrator BIP